Lista uczestników projektu POKL
„Studia
na Biotechnologii i Ochronie środowiska UAM drogą do sukcesu
zawodowego”,
realizowanego
przez Wydział Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Październik/Listopad 2013
Kierunek Biotechnologia
II
rok
Adamska Anna |
Ałtunin Danił |
Antoniewicz Marta |
Bielawna Agnieszka |
Bonin Patrycja |
Bugajska Anna |
Burzyńska Maria |
Glinkowski Krystian |
Goździk Dominika |
Kaczmarek Łukasz |
Karkoszka Kamila |
Klimek Aleksandra |
Krajewska Anna |
Krawczyk Patrycja |
Kuczyński Konrad |
Lejman Adrian |
Łopacinska Natalia |
Małys Mateusz |
Meler Agnieszka |
Michalak Maria |
Mishin Alexey |
Mokrzycka Daria |
Mróz Mateusz |
Nadobna Paulina |
Olbrich Max |
Osuch Marcin |
Pałubski Jakub |
Petri Monika |
Piotrowska Alicja |
Płatkiewicz Marcelina |
Siwiec Aleksandra |
Skalski Marcin |
Sobisiak Agata |
Sobusiak Adrian |
Solka Katarzyna |
Swędrowski Kamil |
Szatkowska Patrycja |
Szawan Aleksander |
Szewczyk Natalia |
Szwedyk Jagoda |
Szymańska Maja |
Trzcielińska Marika |
Walkowiak Mateusz |
Witecka Katarzyna |
Wójtowicz Tomasz |
Wysocka Agata |
Zaid Ammar |
Zawadzka Dorota |
Zielińska Julia |
III
rok
Abramowski Szymon |
Adamowicz Kinga |
Antończyk Aleksandra |
Blecha Marietta |
Cześnin Anita |
Durska Anna |
Frankowska Violetta |
Grabowska Małgorzata |
Jakuszak Agnieszka |
Kowala Anna |
Kozdrowska Emilia |
Lorent Dagny |
Łużna Agata |
Marcinkiewicz Wirginia |
Meyza Alicja |
Nawrocka Paulina |
Nawrocka Paulina |
Nowaczyk Natalia |
Nowak Dominika |
Pawul Mateusz |
Pieronkiewicz Anna |
Piłka Natalia |
Piotrowska Hanna |
Radwan Piotr |
Ratajczak Alicja |
Santracz Ewa |
Schreiber Anna |
Shchuka Ivan |
Stein Ewa |
Kierunek
Ochrona Środowiska, specjalność ogólna
II
rok
Jarosław
Chojnacki
Aneta
Drąg
Agnieszka
Fornalska
Magdalena
Frątczak
Katarzyna
Grzebyta
Barbara
Grzegorz
Weronika
Hirszman
Jakub
Hływa
Kinga
Jagielska
Jagoda
Janaszak
Karolina
Janiak
Justyna
Józefiak
Joanna
Klekociuk
Maria
Komisarczyk
Aleksandra
Kotewicz
Julia
Kowalska
Anna Król
Sylwia
Królikowska
Jakub
Krzuszcz
Bartosz
Kulawinek
Aleksandra
Lis
Fiona
Milne
Wioleta
Mokrzycka
Maciej
Nastalski
Bożena
Nowak
Ligia
Nowakowska
Simona
Ożga
Marlena
Paech
Mleczko
Adam
Joanna
Parzonko
Martyna
Pietrzak
Patrycja
Pijacka
Kinga
Pląskowska
Estera
Pluta
Bartosz
Pohl
Anna
Pruszak
Joanna
Razik
Lubomira
Rola
Ewa
Sękowska
Maciej
Sieniawski
Mateusz
Skorupiński
Barbara
Sławińska
Patryk
Smura
Łukasz
Steczko
Wiktor
Szkudliński
Błażej
Szymański
Olivier
Śmigielski
Martyna
Tyrakowska
Joanna
Walczak
Damian
Wesołowski
Janusz
Wierzbicki
Robin
Wilgan
Piotr
Witkowski
Magdalena
Wojnarowska
Karolina
Zydroń
Sandra
Żurek
III
rok
Paulina Bereszyńska
Agnieszka Biegańska
Magdalena Czyż
Małgorzata Hain
Magdalena Idziorek
Dorota Kacperek
Marta Karczewska
Agata Krajewska
Katarzyna Królik
Barbara Kulas
Marcin Kupiński
Roksana Lubkowska
Barbara Mitelska
Anna Pędziwiatr
Natalia Różycka
Natalia Sidor
Alicja Szadowiak
Anna Walczak
Julia Wiśniewska
Roksana Wołoszczuk
Agnieszka Żychlińska
Kierunek Ochrona środowiska, specjalność Wykorzystanie
i ochrona zasobów hydrosfery
II
rok
Agnieszka Brygider
Martyna Bryl
Sandra Brzozowska
Michał Brzozowski
Aleksandra Cywińska
Michalina Jankowska
Patrycja Malinowska
Monika Marzec
Marcelina Pieścikowska
Karolina Runowska
Karolina Tumasz
III
rok
Marcin Krzyszczuk
Rafał Marszał
Karol Muszyński
Marta Piekuta
Filip Solarek
Karolina Strużycka
Emilia Sztubecka
Agnieszka Uliczka
Kierunek Ochrona środowiska, specjalność Hydrobiologia
i ochrona wód
III rok
Agnieszka Drewek
Sebastian Drzewiecki
Anna Grzybowska
Kinga Kwasiżur
Karolina
Mager
Michał
Michalak
Patrycja Paszczyńska
Marta Skoczylas
Agnieszka Strykowska
Natalia Szulc |